دزدگیر اماکن سیم کارتی و سیستم اعلام سرقت

اعلام سرقت

اعلام سرقت از طریق شبکه موبایل – دزدگیر سیم کارتی

تشخیص دود

اعلام حریق – قابلیتی که به دزدگیر اماکن خود می افزایید

سرور ابری

ذخیره وقایع، تعریف کاربر و تنظیم دستگاه از طریق سرور ابری

اعلام سرقت اماکن

دزدگیر اماکن هوگون، قابل استفاده به عنوان دزدگیر فروشگاه، خانه و منزل شما

سیستم های دزدگیر و اعلام سرقت انواع مختلفی دارند که بسته به نیاز مصرف کننده انتخاب میشوند. یکی از جدیدترین و ایمن ترین نوع دزدگیرها، دزدگیر اماکن سیم کارتی است. در این نوع از دزدگیرها اطلاع رسانی به صورت بیسیم می‌باشد و در صورت بروز خطر و قطعی برق با کمک سیم کارت تعبیه شده در داخل دستگاه اقدام به ارسال SMS و یا تماس تلفنی میکند و شما را از خطر به وجود آمده آگاه میکند.

دزدگیرهای اماکن هوگون با ضریب اطمینان و کارآیی بسیار بالا فروشگاه، مغازه، خانه و منزل شما را از هر جهت ایمن میکند.

ویژگی های دزدگیر اماکن هوگون

دستگاههای اعلام سرقت اماکن هوگون در دو شکل پیشرفته و اقتصادی ارائه میشوند:

مشخصات مدل ۱۲ زون پیشرفته:

 • دارای ۱۲ زون با سیم
 • دارای ۴۰ زون بی سیم
 • دارای کنترل از راه دور با کد گذاری هاپینگ یا چرخشی
 • امکان تعریف عملکرد زونها به صورتهای فوری، تأخیری، ۲۴ ساعته، حریق و اضطراری
 • امکان تعریف کنتاکت حسگرها و آشکارسازها به صورتهای بسته، باز و مقاومت انتهای خط
 • امکان برنامه ریزی دستگاه از طریق شبکه
 • ذخیره گزارشها در فضای ابری
 • امکان کنترل و تنظیم دستگاه از طریق سرور
 • دارای مودم جی اس ام
 • پشتیبانی از باتری سربی – اسیدی تا ظرفیت ۹ آمپر ساعت همراه با کنترل ولتاژ باتری در برابر اضافه شارژ و تخلیه زیاد
 • فراهم کردن ولتاژ تثبیت شده برای سنسورها و آشکارسازها
 • دارای ۲ خروجی رله ای و ۵ خروجی ترانزیستوری با تحمل جریان ۲ آمپر برای ترانزیستورها
 • امکان ویرایش و تغییر صداهای هشدار و راهنمای دستگاه با کارت حافظه
 • امکان تعریف خروجیها به صورت دلخواه برای چراغهای هشدار، پیزو و یا هر نوع وسیله هشداری دیگر
 • دارای کی پد مجزا با امکان سیم کشی تا مسافت ۵۰۰ متر
 • دارای ۴ پارتیشن مجزا و یک بخش مشاعات
 • امکان تعریف زمانبندی برای پارتیشنها جهت فعالسازی
 • تعریف ۱۰ شماره برای پیامک و ۱۰ شماره برای تماس مابازای هر پارتیشن و ظرفیت کل ۳۰ شماره برای پیامک و ۳۰ شماره برای تماس
 • تعریف ۵ کلمه عبور بازای هر پارتیشن برای استفاده از کی پد
 • دارای یک مدیر اصلی برای کل دستگاه
 • تعریف بی نهایت کاربر برای دستگاه در سرور با تعریف سطوح دسترسی
 • تعریف دستگاه به صورت نا محدود بازای هر فرد
 
 

دزدگیر اماکن سیم کارتی هوگون مناسب کجاست؟

دزدگیر اماکن هوگون به عنوان دزدگیر فروشگاه، مغازه، خانه و منزل، دزدگیر درب آپارتمان، ویلا، دزدگیر پنجره قابل استفاده است و به طور کلی می‌تواند به عنوان سیستم ضد سرقت برای کلیه ساختمان های اداری و مسکونی و تجاری نصب گردد. این دزدگیر را میتوانید از هر نقطه ای در دنیا و از طریق نرم افزار تحت وب آن، برنامه ریزی و کنترل کنید. با توجه به اینکه این دستگاه در ۴ پارتیشن و بخش مشاعات قابل برنامه ریزی است میتواند به صورت مشترک نیز استفاده شود.

برای مشورت در خرید دزدگیر اماکن کاملا هوشمند هوگون با ما تماس بگیرید.

دزدگیر اماکن سیم کارتی چیست؟

دزدگیر اماکن از جمله دستگاه‌هایی است که برای محافظت از ساختمان‌های مسکونی و تجاری کاربرد دارد. نوع سیم کارتی دزدگیر اماکن همان‌طور که از نامش نیز مشخص است با استفاده از سیم کارت کار می‌کند. این سیم کارت در داخل دستگاه قرار می‌گیرد و بدون احتیاج به خط تلفن و برق، خطری که در کمین است را گزارش می‌دهد.

نحوه کار دزدگیر اماکن سیم کارتی

قابلیت اصلی دزدگیر سیم کارتی برقراری تماس و ارسال پیام است یعنی می‌تواند در زمان خطر با برقراری تماس تلفنی و ارسال پیامک افراد را مطلع کند. به دزدگیرهای سیم کارتی «دزدگیر سیم کارت خور» نیز گفته می‌شود.

طرز کار این دزدگیر بر اساس محرک‌هایی است که در محیط وجود دارد. به عنوان مثال اگر فردی وارد مکانی شود، چراغی روشن کند، دربی را بشکند و صدایی بلندی را از خود درآورد، این دستگاه اعلام سرقت همه این موارد را نوعی علائم خطر در نظر می‌گیرد و در این شرایط هشدار می‌دهد.

هوگون، انتخابی هوشمند

دزدگیر اماکن، سیستم‌های امنیتی هستند که برای تشخیص نفوذ و ورود غیرمجاز به ساختمان‌هایی مانند خانه، فروشگاه، مدرسه، باغ و… طراحی شده است. دزدگیر اماکن و آلارم‌های امنیتی مورد استفاده در املاک مسکونی، تجاری، صنعتی و نظامی، از سرقت یا آسیب اموال و یا اشخاص، در برابر متجاوزان محافظت می‌کند. آمارها نشان می‌دهد وجود دزدگیر اماکن و هشدارهای امنیتی آن، موجب کاهش سرقت در آن محله می‌شود.

برخی از دزدگیرهای اماکن یک هدف واحد یعنی حفاظت از سرقت دارند. اما دزدگیر اماکن ترکیبی، هر دو هدف محافظت در برابر آتش و در برابر نفوذ را فراهم می‌کنند. همچنین سیستم‌های هشدار نفوذ می‌توانند با سیستم‌های دوربین مداربسته (CCTV) ترکیب شوند تا فعالیت‌های متجاوزان را ثبت کنند.

انواع مختلف دزدگیر اماکن در دسته‌بندی‌های مختلف وجود دارد. به طور مثال از منظر سنسورهای مورد استفاده در دزگیر، انواع دزدگیر اماکن با صداسازهای کوچک و مستقل، سنسورهای مادون قرمز، سنسورهای خطی، آشکارسازهای شکستن شیشه و… و یا  سیستم‌های پیچیده و چند منظوره وجود دارند. اما دزدگیر اماکن در دسته‌بندی‌های دیگری نیز طبقه‎بندی می‌شود. مانند دزدگیر سیم کارت خور، دزدگیر منازل، دزدگیر مغازه، دزدگیر باغ و…

دزدگیر منزل سیم کارتی، تضمین می‌کند که وقتی نفوذ یا اقدام به ورود ناخواسته را شناسایی کرد، با برقراری تماس تلفنی و ارسال پیامک، شما را مطلع کند. این یعنی در زمان بروز خطر، شما اعلان‌های از راه دور را از طریق پیامک یا برقرای تماس دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، این امکان نیز وجود دارد که به دزدگیر منزل سیم کارتی خود دستورالعمل‌های خاصی از طریق پیامک اعمال کنید (مانند روشن و خاموش کردن سیستم هشدار).

دزدگیرهای سیم کارتی از طریق سیم کارت خود که در پنل مرکزی سیستم قرار دارد ارسال پیامک را انجام می‌دهند. برای این منظور شماره تلفن خود را روی این سیم کارت تنظیم می‌کنید، به این ترتیب گوشی شما مستقیماً به سیم کارت در پنل مرکزی متصل می‌شود. هنگامی که یکی از حسگرهای دزدگیر  چیزی را تشخیص دهد، پنل مرکزی یک سیگنال دریافت می‌کند. همان سیگنال به طور خودکار به تلفن شما ارسال می‌شود. بنابراین در هر کجا که باشید، دزدگیر منزل با سیم کارت، اطلاعاتی در مورد هر گونه مشکل در خانه را برای شما ارسال خواهد کرد. برای اطمینان از اینکه تمام ارتباطات بین سیم کارت در پنل مرکزی و تلفن شما به خوبی برقرار شود، باید همیشه مطمئن شوید که سیم کارت دارای اعتبار مکالمه کافی است.

میزان هزینه‌ای که برای دزدگیر اماکن پرداخت می‌کنید به نوع سنسورها و سطح امنیت مورد نظر شما بستگی دارد. هزینه‌های انواع سنسورهای هشدار متفاوت است. به طور مثال برای خرید دزدگیر منزل ارزان، یک انتخاب، دزدگیری است که فقط دارای زنگ هشدار باشد. اما مسلما قیمت انواع دزدگیر اماکن با سنسورهای کامل‌تر و از یک برند معتبر، بیشتر از انواع دزدگیر اماکن ارزان خواهد بود.

دزدگیر منازل با ایمن کردن نقاط ورودی، مانند درها و پنجره‌ها و همچنین فضای داخلی خانه، از ساختمان در برابر مزاحمان محافظت می‌کنند. دزدگیر خانه و منازل متشکل از تعدادی اجزای الکترونیکی است که با یک کنترل پنل مرکزی ارتباط برقرار می‌کنند تا از خانه در برابر مزاحمان احتمالی محافظت کنند. اجزای بهترین دزدگیر منزل معمولا شامل موارد زیر است:

 • صفحه کنترل
 • حسگرهای حرکتی داخلی و خارجی
 • سنسورهای مختلف
 • آژیر و زنگ هشدار
 • سیستم اعلام سرقت از طریق شبکه موبایل
 • قابلیت تشخیص دود
 • سنسورها و آشکارسازهای شکستن شیشه

(دزدگیر اماکن هوگون علاوه بر قابلیت‌های گفته شده در بالا دارای امکان تعریف ۵ شماره برای پیامک و برقراری تماس،  قابلیت کنترل از راه دور، ذخیره گزارش‌ها در سرور ابری، تعریف بی‌نهایت کاربر با سطوح دسترسی در سرور و… نیز می‌باشد.)

انواع دزدگیر اماکن که برای مغازه یا فروشگاه‌ها استفاده می‌شوند، راهی برای محافظت از کالاها، اعضای تیم و فروشگاه شما هستند.

بر اساس گزارش جرم و جنایت انجمن فروشگاه‌های رفاه (ACS) در سال ۲۰۱۹، بیش از یک میلیون مورد سرقت از فروشگاه‌ها در سال رخ داده است.

استفاده از دزدگیر فروشگاه، یکی از اقدامات امنیتی مهم به منظور جلوگیری از ورود یا سرقت متجاوزان یا سارقان خواهد بود.

انواع دزدگیر مغازه، بسته به اندازه کسب و کارها می‌توانند متفاوت باشند. به عنوان مثال، الزامات امنیتی و نوع دزدگیر مغازه برای یک فروشگاه کوچک با یک ورودی و یک صندوق، در مقایسه با یک فروشگاه بزرگ با چندین ورودی، و سطوح متفاوت مالی، می‌تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. اگر از یک شرکت امنیتی حرفه‌ای مانند هوگون استفاده ‌کنید، حتی می‌توانید از طریق نرم‌افزار تحت وب، دزدگیر فروشگاه خود را برنامه‌ریزی و مدیریت کنید. علاوه بر این، دزدگیر مغازه هوگون، دارای تمام قابلیت‌های نام برده شده در دزدگیر منازل نیز می‌باشد.

سارقان انبارها را به دلیل اقلام ارزشمندی که در آنها وجود دارد هدف قرار می‌دهند. بسیاری از انبارها نیز فاقد امنیت مناسب برای محافظت از موجودی خود هستند. نظارت بر یک انبار با مجموعه‌ای از چالش‌ها همراه است. آنها معمولاً فضاهای بزرگ با چندین نقطه ورودی دارند که مزاحمان و سارقان می‌توانند به راحتی امنیت آنجا را به خطر بیندازند. هوگون، سیستم دزدگیر درب انباری جامعی برای جلوگیری از کم شدن موجودی انبار و بهبود ایمنی انبار شما تولید کرده است. هوگون آلارم‌هایی را با قابلیت‌های نظارت ۲۴/۷ نصب می‌کند و سنسورها را با دقت در ورودی‌های انبار شما قرار می‌دهد. اگر فردی اقدام به ورود غیرمجاز کند، دزدگیر درب انباری هوگون با زنگ هشدار خودکار، برقراری تماس تلفنی و ارسال پیامک، شما را مطلع می‌کند.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های سنسور درب و پنجره دزدگیرهای حرفه‌ای، تشخیص شکستن شیشه و قابلیت اطلاع‌رسانی از راه دور است. همچنین آشکارساز تشخیص آتش‌سوزی، یک عنصر کلیدی در امنیت انبار است. زیرا می‌تواند یک کسب‌وکار را از ویرانی نجات دهد. دزدگیرهای درب انباری هوگون می‌توانند دود و سایر خطرات را خیلی سریع تشخیص دهند و به سرعت به کارکنان و صاحبین کسب و کار هشدار دهند تا بهترین اقدام را انجام دهند. سیستم‌های ما سریع و کارآمد هستند و از جان و دارایی شما محافظت می‌کنند.

اگر به دنبال راهی مقرون به صرفه برای محافظت بهتر از اموال خود هستید، از دزدگیر در و پنجره برای خانه خود استفاده کنید. اگر در مورد دزدگیر پنجره چیزی نشنیده‌اید، باید بدانید که آنها به عنوان یک محصول اساسی امنیت اماکن استفاده می‌شوند. دزدگیرهای پنجره دستگاه‌هایی امنیتی با نصب آسان هستند که هنگام فعال شدن، زنگ هشدار بلندی را به صدا در می‌آورند.

استفاده از دزدگیر پنجره یا دزدگیر درب منزل می‌تواند در افزایش امنیت ساختمان بسیار مؤثر باشد. آلارم‌های پنجره مخصوصا می‌توانند در پنجره‌های طبقه همکف بسیار مفید باشند. همچنین آنها در برابر شکستن شیشه نیز حساس هستند.

 نصب دزدگیر پنجره علاوه بر جلوگیری از مزاحمان، برای نظارت بر کودکان نیز مفید است. به عنوان مثال، والدین ممکن است برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی، سنسور یا دزگیر پنجره را در اتاق خواب فرزندان خود قرار دهند. در این صورت حسگرهای پنجره می‌توانند از باز کردن پنجره‌ها در صورت عدم نظارت، جلوگیری کنند.

باغ و ویلای خود را با دزدگیر حرفه‌ای، ایمن نگه دارید.

گزینه‌های زیادی به عنوان دزدگیر باغ و ویلا وجود دارد که انتخاب بهترین آنها می‌تواند چالش‌برانگیز کند. نکته مهم در انتخاب دزدگیر ویلا یا باغ این است که ابتدا باید خطرات امنیتی را  ارزیابی کنید. این به شما کمک می‌کند تا نیازها و الزامات دقیق خود را تعیین کنید و فرآیند تصمیم‌گیری را آسان‌تر کنید. تعیین نوع زنگ و هشدار نیز مهم است. بهترین دزدگیرهای باغ و ویلا معمولا دارای  زنگ‌های هشدار، شماره‌گیری و ارسال پیامک توسط سیم کارت دزدگیر، نظارت از راه دور و خدمات سرور ابری هستند. همچنین دزدگیرهای باغ و ویلا مجهز به انواع مختلفی از سنسورها هستند مانند حسگرهای مادون قرمز، فراصوت، مایکروویو، مغناطیسی، فوتوالکتریک و آشکارسازهای شکستن شیشه و…

علاوه بر این، آتش‌سوزی مزارع و باغ‌ها می‌تواند تهدیدی جدی برای امنیت باغ و یا خانه‌های ویلایی باشد. تنها راه مبارزه با این موضوع، نصب سیستم‌های تشخیص و اعلام حریق است که یکی از قابلیت‌های دزدگیر باغ یا ویلا نیز می‌باشد. داشتن سیستم دزدگیر ویلا و باغ هوگون با قابلیت اعلام حریق، یک ایده عالی برای ایمن نگه داشتن ویلا و باغ شماست.

برای آنکه با بهترین برند دزدگیر اماکن آشنا شوید، نتایج نظرسنجی در زمینه بهترین دزدگیر جهان را برای شما آماده کرده‌ایم. نتایج نظرسنجی، ۱۰ برند دزدگیر خانگی را معرفی می‌کند، از جمله دزدگیرهای ADT، SimpliSafe، Abode و Wyze.

برند Vivint

Vivint یکی از بهترین برندهای دزدگیر اماکن است. تجهیزات پیشرفته Vivint با نصب حرفه‌ای، نظارت ۲۴ ساعته، ویژگی‌های خانه هوشمند، و فناوری‌های امنیتی پیشرفته، آن را به بهترین برند دزدگیر اماکن تبدیل کرده است. زمانی که Vivint تمرکز خود را از خانه هوشمند به امنیت هوشمند تغییر داد، یک تغییر اساسی برای این برند بود. این شرکت امنیتی مبتکر، گزینه‌های جدیدی را به بازار می‌آورد، مانند زنگ ویدیویی که با هوش مصنوعی و ویژگی‌های فعال بارگذاری می‌شود.

برند Frontpoint

سیستم‌ دزدگیر Frontpoint می‌تواند کاملا حرفه‌ای نصب شود و یا تمام کنترل (و نصب) را دراختیار  مخاطب قرار دهد. برای افرادی که استقلال سیستم‌های DIY را دوست دارند، اما نمی‌خواهند ریسک زیادی متقبل شوند Frontpoint بهترین برند دزدگیر اماکن خواهد بود.

یکی از ویژگی‌خای منحصر به فرد Frontpoint این است که هر سیستم با Frontpoint ID Protect مجهز به AllState Identity Protect ارائه می‌شود. به این معنی که این سیستم امنیتی هوشمند از خانه شما و کسانی که دوستشان دارید و از هویت شما محافظت می‌کند. Allstate Digital Footprint به شما امکان می‌دهد داده‌های شخصی را در یک نقطه مشاهده و کنترل کنید. هنگامی که شخصی از حساب‌های شما استفاده می‌کند، Frontpoint بلافاصله به شما اطلاع می‌دهد و می‌توانید از داشبورد خود اقدام کنید.

برند SimpliSafe

افرادی که دزدگیر اماکن مبتنی بر تلفن همراه، مقرون به صرفه و ساده دوست دارند، از طرفداران SimpliSafe هستند. نام SimpliSafe گویای همه چیز است. سیستم‌های امنیتی الکترونیکی آن ساده هستند و قیمت آن نیز مناسب است. SimpliSafe یکی از ارزان‌ترین هزینه‌های نظارت ماهانه را دارد و می‌توانید هر زمان که بخواهید نظارت را شروع یا متوقف کنید. چیزی که باعث معروف شدن دزدگیر اماکن SimpliSafe شده این است که SimpliSafe امنیت خانه را طبق شرایط خاص خود انجام می‌دهد. این به معنای کنار گذاشتن برخی از الزامات دست و پاگیر است؛ یعنی فروشندگان واسطه و قراردادهای طولانی.

برند Cove

اگر می خواهید بهترین برند دزدگیر اماکن در زمینه خدمات را بشناسید، باید با Cove آشنا شوید. سیاست دزدگیر اماکن با برند Cove، رفتار عادلانه با مشتریان است. احتمالاً به همین دلیل هم هست که Cove نرخ حفظ مشتری فوق‌العاده ۹۸٪ دارد.

از دلایل محبوبت Cove، علاوه بر قیمت‌های پشتیبانی مقرون‌به‌صرفه (که می‌توانید بدون قرارداد از آن بهره‌مند شوید)، این است که اگر سیستم برای مصرف‌کننده مناسب نباشد، Cove قرارداد را بدون دردسر لغو می‌کند. آن هم بدون خسارت و هزینه اضافی. از دیگر ویژگی‌های این برند،  شامل ضمانت مادام‌العمر تجهیزات، تماس از طریق کنترل پنل بدون نیاز به تلفن (RapidSOS)، ارتقاء رایگان به تجهیزات جدید و… است.

برند ADT

ADT از با سابقه‌ترین شرکت‌های نظارت بر امنیت و دزدگیر اماکن است. هیچ برندی نمی‌تواند قدمت تجربه ADT را در زمینه نظارت بر امنیت خانه داشته باشد. این برند نزدیک به ۱۴۵ سال است که محافظت عالی ارائه می‌دهد و بیش از ۸ میلیون نفر در سراسر جهان را پوشش می‌دهد. ADT 9 مرکز نظارت حرفه‌ای دارد. یعنی اگر یک ایستگاه نظارتی از کار بیفتد، حفاظت خانه شما به مرکز دیگری منتقل می‌شود. این یک محافظت کاملا ۲۴ ساعته است که می‌توانید به آن تکیه کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته ADT به عنوان بهترین برند دزدگیر اماکن، داشتن طولانی‌ترین دوره بازگشت پول در این صنعت است.

برند Abode

Abode بهترین دزدگیر اماکن هوشمند بی‌سیم است. Abode تنها سیستم امنیتی هوشمند در این لیست است که با Amazon Alexa، Google Assistant†، Apple HomeKit، Z-Wave و Zigbee کار می‌کند. این مسئله به شما امکان می‌دهد تقریباً به هر دستگاه هوشمند موجود در بازار متصل شوید. این انعطاف‌پذیری را نمی‌توان با هیچ سیستم دیگری در لیست مقایسه کنید.

همچنین علاوه بر کنترل صوتی، می‌توانید روشنایی هوشمند، قفل هوشمند، بلندگوهای هوشمند و آشکارسازهای هوشمند دود و CO را به سیستم امنیتی Abode خود اضافه کنید.

برند Ring Alarm

Ring بهترین برند دزدگیر اماکن Wi-Fi است اگر می‌تواند محافظت از خانه را با دوربین‌های مداربسته ادغام کند. به نظر می‌رسد حتی بهترین دزدگیرهای خانه نیز در مورد ادغام با دوربین‌های امنیتی ضعیف هستند. اما برند Ring Alarm دارای همه چیزهای لازم از دوربین‌های زنگ درب گرفته تا دوربین‌های نورافکن با کیفیت فیلمبرداری عالی و ویژگی‌های پیشرفته است. ویژگی‌هایی مانند:

 • ژئوفنسینگ
 • سازگاری با IFTTT
 • تشخیص حرکت سه بعدی
 • وای‌فای دو بانده
 • ردیابی حرکت
 • حذف نویز پیشرفته
 • آژیرهای بلند

همچنین چراغ‌های امنیتی Ring نیز خورشیدی هستند. افرادی که از شارژ کردن تجهیزات یا تعویض باتری متنفرند، برند دزدگیر اماکن Ring بهترین گزینه برای آنهاست.

برند Blue by ADT

برای افرادی که علاقه‌مند به برند ADT هستند ولی انعطاف‌پذیری بیشتری می‌خواهند، Blue by ADT بهترین‌ گزینه است. برند Blue by ADT، امنیت خانگی آسان DIY با نظارت اختیاری را، همراه با نظارت حرفه‌ای و قابل اعتماد ADT پشتیبانی می‌کند.

در واقع Blue  تجربه ADT و مراکز نظارتی اختصاصی و اضافی آن را بدون قرارداد، نصب حرفه‌ای اجباری و مشاوره در خانه ارائه می‌دهد. همچنین Blue  یک سیستم ۱۵ تکه بزرگ است که قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد. این سیستم دزدگیر اماکن شامل یک دوربین داخلی و مجموعه‌ای از سنسورها و آشکارسازهای حرکت است.

برند Wyze

برای افرادی که بودجه کمی دارند، Wyze Home Monitoring بهترین برند دزدگیر اماکن است. این برند، تجهیزات با کیفیتی را با قیمت‌هایی ارائه می‌دهد که هیچ برند دیگری نمی‌تواند با آن رقابت کند. دزدگیر Wyze با وجود هزینه کم، دارای تجهیزاتی از جمله کیت پایه شامل دو سنسور ورودی، یک سنسور حرکت، صفحه کنترل صفحه کلید و پنل مرکزی است.

علاوه بر قیمت، ویژگی برجسته Wyze گجت‌های فراوان آن است. Wyze در فناوری خانه هوشمند تخصص دارد و بیش از هر برند دیگری گجت دارد. از لامپ‌های هوشمند گرفته تا دوشاخه‌های هوشمند و ترازو دیجیتال هوشمند. تقریباً هر دستگاه خانه هوشمندی را که می‌توانید به آن فکر کنید، دارد.

برند Brinks

Brinks دارای بسته‌های قیمت و تجهیزات ساده است که آن را به انتخاب خوبی برای مبتدیان امنیت خانه تبدیل می‌کند. Brinks برای کسانی که نصب ساده را دوست دارند در حالی که گزینه‌های حسگر زیادی می‌خواهند، بهترین است. بعلاوه، ضمانت بازگشت وجه این شرکت، Brinks را برای افرادی که می‌خواهند قبل از امضای یک قرارداد طولانی، یک سیستم امنیتی خانه را امتحان کنند، تبدیل به یک انتخاب مطمئن می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های Brinks، سازگاری آن با Apple Watch است.

دزدگیر اماکن سیم کارتی برای اطمینان از ارتباط طولانی مدت، مقرون به صرفه و قابل اعتماد، ایجاد شده است. با استفاده از انواع دزدگیر اماکن سیم کارتی ایرانی می‌توانید با آرامش کامل از دارایی خود محافطت کنید. سیم کارت مورد استفاده در پانل هشدار ممکن است یکی از کوچکترین قطعات دزدگیر شما باشد، اما همچنین مهمترین بخش هر سیستم هشدار سیم کارتی برای اطمینان از ارتباط موثر و قابل اعتماد است.

نظارت و برقراری امنیت از طریق دزدگیر اماکن سیم کارتی دو مزیت مهم دارد:

سازگار و پایدار: فناوری دزدگیر اماکن سیم کارتی پایداری بالا و ثابتی دارد، تقریباً مانند تلفن ثابت. اگر چه خدمات امنیتی از طریق اینترنت پیشرفت‌های زیادی داشته است اما هنوز هم مواردی وجود دارد که اینترنت قطع می‌شود و اگر اینترنت نداشته باشید، هیچ نظارتی ندارید. اما حتی دزدگیر اماکن سیم کارتی ارزان نیز  معمولاً بسیار پایدار هستند.

دسترسی از راه دور: استفاده از مانیتورینگ در دزدگیر منزل سیم کارتی به شما امکان می‌دهد با استفاده از یک برنامه در دستگاه تلفن همراه خود به زنگ هشدار از راه دور دسترسی داشته باشید. و به شما امکان می‌دهد ویژگی‌های جدیدی مانند چراغ‌ها و قفل‌های خودکار را به سیستم اضافه کنید. دزگیر اماکن سیم کارتی مخصوصا در باغ یا ساختمانی که سرویس اینترنت ندارید، بسیار مفید است.

البته مانند هر فناوری دیگری، استفاده و نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی نیز دارای جنبه می‌باشد. اما تنها جنبه منفی آن این است که استفاده از دزدگیر اماکن سیم کارتی مستلزم آنتن‌دهی در منطقه مورد نظر است. اگرچه امروزه دیگر پوشش تلفن همراه در همه مناطق خوب و پایدار است.

چشمی‌ها مهمترین جزء سیستم‌های دزدگیر هستند. یک چشمی دزدگیر کارآمد هرگونه نفوذ را تشخیص داده و شما را از شرایط ناگوار نجات می‌دهد. چشمی یا سنسور‌های دزدگیر اماکن، بخش بزرگی از فناوری پشت سیستم‌های دزدگیر مدرن هستند. با افزایش قدرت پردازش و قابلیت‌های نرم‌افزاری، پیچیدگی و ظرفیت حسگرها نیز به تدریج افزایش خواهد یافت. همچنین نوع زنگ هشداری که انتخاب می‌کنید به سطح امنیتی مورد نظر و میزان هزینه‌ای که می‌خواهید برای آن بپردازید بستگی دارد.

ابتدایی‌ترین نوع سنسور‌های دزدگیر اماکن شامل سنسورهای سوئیچ مغناطیسی یا دزدگیر مغناطیسی درب و پنجره است. در این سنسورها لحظه‌ای که ورود اجباری از در اتفاق بیوفتد، مدار قطع می‌شود و زنگ هشدار به صدا در می آید. 

علاوه بر این مدل، انواع دیگری از دزدگیر وجود دارد شامل دزدگیر چشمی خطی وزنی، دزدگیر نوری لیزری، دزدگیر حساس به حرکت، و آشکارسازهای اولتراسونیک و مایکروویو و ….  بسته به سطح امنیت و نوع حفاظتی که نیاز دارید،  شرکت دزدگیر اماکن، نوع مناسب دزدگیر را به شما توصیه می‌کند.

۸ مدل مختلف چشمی دزدگیر که در دزدگیرهای مدرن مسکونی و تجاری استفاده می‌شود شامل:

 1. چشمی مادون قرمز غیرفعال
 2. چشمی اولتراسونیک
 3. چشمی مایکروویو
 4. سوئیچ‌های مغناطیسی
 5. نورافکن‌های فوتوالکتریک یا چشمی خطی
 6. چشمی دزدگیر اماکن وزنی
 7. چشمی دزدگیر وزنی بی‌سیم
 8. آشکارسازهای شکستن شیشه

در صورتی که چشمی دزدگیر دوربین دار یک مزاحم را شناسایی کند، یک عکس فوری می‌گیرد و شما را از طریق تلفن هوشمند مطلع می‌کند. این چشمی حتی می‌تواند در تاریکی هم عکس بگیرد. چشمی دوربین‌دار، مجموعه‌ای از عکس‌های متحرک فوری را در زمان خطر برای ارزیابی دقیق موقعیت برای شما ارسال می‌کند. دلیل طراحی این چشمی برای احترام به حریم خصوصی است. زیرا دوربین فقط در پاسخ به هشدار حرکت، فعال می‌شود. همچنین داده‌ها در طول فرآیندهای انتقال و ذخیره‌سازی رمزگذاری می‌شوند و هیچ کس آن را تجزیه و تحلیل نمی‌کند، حتی هوش مصنوعی.

ویژگی‌های چشمی دزدگیر دوربین دار

دوربین دزدگیر از ایجاد اختلالات غیر ضروری جلوگیری می‌کند: مانند زمانی که پرستار بچه فراموش می‌کند سیستم دزدگیر را غیرفعال کند. در این صورت با ارسال مجموعه‌ای از عکس‌ها برای والدین، علت را روشن می‌کند.

تهدیدهای پنهان را شناسایی می‌کند: زمانی که زنگ دفتر کار به صدا درآید و پشت در فردی خلافکار با اسلحه باشد، با استفاده از عکس‌های سیستم امنیتی می‌توانید از خطر مطلع شوید.

شب ها از خانه مراقبت می‌کند: اگر سارقان شبانه وارد خانه شدند، به خاطر نور پس‌زمینه IR، جزئیات سارقان را در تصاویر ارسالی آشکار می‌کند.

دزدگیرهای بیسیم بدون نیاز به سیم‌کشی هستند و نصب این نوع دزدگیرها آسان‌تر است. اما دزدگیرهای سیمی معمولاً باید توسط یک متخصص نصب شوند و تمام سیم‌ها توسط آنها مدیریت و راه‌اندازی می‌شوند. همچنین قیمت نصب دزدگیر اماکن سیمی ممکن است بیشتر باشد. در سیم کشی دزدگیر اماکن، هر سنسور توسط یک کابل به یک صفحه کنترل اصلی متصل می‌شود و از یک اتصال ثابت برای کار و برقراری ارتباط استفاده می‌کند.

درکل، در سیستم‌های دزدگیر پیچیده‌، جهت سیم کشی دزدگیر اماکن حتما باید از یک متخصص استفاده کنید. اما در سیستم‌های ساده که معمولا شامل یک زنگ هشدار و یا منابع صوتی برای تشخیص نفوذ هستند، سیم‌کشی می‌تواند توسط خود شما نیز انجام شود.

هر سیستم دزدگیر دارای حداقل یک باتری است. حال ممکن است آن باتری تنها منبع برق دزدگیر باشد ( مانند دزدگیر وایرلس دار) و یا ممکن است به عنوان پشتیبان استفاده شود. بنابراین باتری‌ها جزء حیاتی هر سیستم دزدگیر اماکن هستند.

باتری از کار افتاده، دلیل اصلی مشکلات آلارم در دزدگیر است. به طور کلی باتری‌ها دو تا پنج سال طول عمر خواهند داشت. که این بازه با توجه به بیسیم یا سیمی بودن دزدگیر می‌تواند تغییر کند:

دزدگیر سیمی: در یک سیستم حرفه‌ای، باید دو باتری قابل شارژ وجود داشته باشد. یکی در واحد کنترل و دیگری در جعبه زنگ.
باتری واحد کنترل، سیستم را در هنگام قطع برق روشن نگه می‌دارد. حتی در مواردی این باتری‌ها، تا ۱۵ سال عمر کرده‌اند، و در برخی موارد هم در سال اول خراب شده‌اند. با این حال، آنها در کل معمولاً عمر مفیدی حدود ۳ تا ۴ سال دارند.

باتری دیگر در دزدگیرهای سیمی، باتری موجود در آژیر خارجی یا همان باتری  SAB است. باتری  SAB باعث می شود در صورتی که اتصال به کنترل پنل اصلی قطع شود، زنگ هشدار به صدا درآید (چه زنگ هشدار تنظیم شده باشد یا نباشد)عمر مفید باتری SAB معمولاً بیش از ۱۰ سال است.

دزدگیر بیسیم: در دزدگیرهای بیسیم همه چیز دارای باتری است. در این دزدگیر واحد کنترل به منبع برق وصل خواهد شد و دارای یک باتری قابل شارژ است تا پنل را در هنگام قطع برق روشن نگه دارد. طول عمر مفید آن معمولا ۳ تا ۴ سال است.

دستگاه‌های بی‌سیم مانند کنتاکت درب و آشکارسازهای حرکت معمولاً توسط یک باتری لیتیومی ۳ ولت تغذیه می‌شوند. عمر مفید آنها معمولا ۱۸ تا ۳۶ ماه است.  اما باتری‌های داخل یک آژیر خارجی بی‌سیم عمر کمتری بین ۱۲ تا ۲۴ ماه دارند. اما همه اینها باز به دفعات فعال شدن سنسورها نیز بستگی دارد.

رایج‌ترین عیب در باتری‌های دزدگیر امکان، تمام شدن یا خراب شدن باتری است. باتری ضعیف می‌تواند باعث از کار افتادن کامل سیستم شود، بنابراین مهم است که صدای بوق صفحه کلید یا چراغ چشمک زن یا کد هشدار روی نمایشگر مربوط به باتری را نادیده نگیرید. در بسیاری موارد ممکن است باتری فقط نیاز به شارژ داشته باشد، اما اگر مشکل برطرف نشد باید آن را تعویض کنید.

هشدار آژیر یکی از اساسی‌ترین قسمت‌های دزدگیر اماکن است که با قیمت مناسب محافظت موثری از خانه شما ارائه می‌کند. دزدگیرهای دارای هشدار آژیر، هنگامی که توسط مزاحمان در داخل و اطراف خانه شما تحریک می‌شوند، با ایجاد صدای آژیر بلند و نافذ کار می‌کنند. همچنین هنگامی که آنها خاموش می‌شوند، برخی از آلارم‌های آژیر چراغ‌های چشمک زن ساطع می‌کنند تا توجه بیشتری را به ملک شما جلب کنند.

برای اطمینان از اینکه دزدگیر اماکن به درستی کار کند، حتما آن را توسط متخصص نصب کنید. استفاده از افراد حرفه‌ای در نصب دزدگیر اماکن، علاوه بر اینکه باعث اطمینان از درستی نصب سیستم می‌شود، همچنین می‌توانند بهترین سنسورها و چشمی‌های متناسب با نیاز شما را پیشنهاد دهند.

توصیه می‌کنیم اگر تجربه‌ای در زمینه امنیت خانه و سیستم برق اماکن ندارید، نصب دزدگیر خود را به شرکتی مطمئن بسپارید. زیرا وقتی صحبت از دزدگیر برای امنیت خانه و املاک به میان می‌آید، پیکربندی صحیح سیستم دزدگیر شما، ارزش آن را دارد که یک توسط شخص حرفه‌ای اجرا شود.

 نصب دزدگیر  اماکن معمولا بسته به اندازه ساختمان و تعداد سنسورهای استفاده شده حدود یک تا دو روز طول می‌کشد. همچنین شرکت‌های تولید دزدگیر اماکن مانند شرکت هوگون، علاوه بر خدمات حرفه‌ای نصب دزدگیر اماکن، مشاوره‌های تخصصی را در زمینه برقراری بالاترین درجه امنیت ارائه می‌دهند.

بنابراین برای اقدام به نصب دزدگیر اماکن حتما با بهترین مارک دزدگیر منزل ایرانی تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید. فقط به دلیل صرفه‌جویی در هزینه، از کمک حرفه‌ای غافل نشوید. سیستم دزدگیر شما باید همیشه به درستی کار کند تا خانواده شما ایمن باشد.

اگر از افزایش دفعات سرقت در منطقه خود نگران هستید، زمان آن رسیده است که با یکی از شرکت‌های معتبر تولید کننده دزدگیر اماکن تماس بگیرید و در مورد نصب دزدگیر در خانه یا محل کار خود با آنها صحبت کنید. وقتی صحبت از محافظت و امنیت خانه، محل کار یا عزیزانتان در برابر سرقت‌های احتمالی می‌شود، هیچ جایگزینی برای دزدگیر با کیفیت خوب وجود ندارد.

با اینکه که سیستم‌های هشدار محبوب هستند، اما ایجاد تعادل بین سطح مناسب حفاظت، قطعات مناسب و قیمت قابل قبول می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد. بنابراین برای کاهش چالش ها حتما معتبرترین شرکت فروش و تولید دزدگیر اماکن را انتخاب کنید.

برای اطلاعات بیشتر برای خرید دزدگیر اماکن میتوانید با کارشناسان ما در هوگون تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۵۸

۰۲۱-۸۸۲۳۰۰۵۹

تمامی حقوق برای شرکت ویستا الکترونیک تاو محفوظ است